motoger

Słupek przedni prawy Opel Astra H

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H

Sprzedawcy części do Opel Astra:

auto części gliwice
części używane opel
auto części poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części używane poznań
moto2.pl
auto szrot
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
moto2
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie

Cena Słupek przedni prawy Opel Astra Cena

Oferta części samochodowych Opel Astra na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Słupek przedni prawy. Używane części samochodowe z kategorii Karoseria. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-02 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Słupek przedni prawy do Opel Astra H i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Słupek przedni prawy Opel Astra H 1.5 2005 pickup. Tanio Słupek przedni prawy Opel Astra H 1.5 2005 pickup. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Buda tego pojazdu to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Opel. Ten model Astra wychodził w takich wersjach F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie słupek przedni prawy . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Opel Astra wersja H. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Opel Astra. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Opel Astra opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Opel Astra. Kocham te samochody. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem słupek przedni prawy do Astra. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma słupek przedni prawy. Dostałem słupek przedni prawy od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam słupek przedni prawy. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Opel Astra. Rozpocząłem poszukiwania słupek przedni prawy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Opel Astra. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić słupek przedni prawy w Opel Astra. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę słupek przedni prawy do Opel Astra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio słupek przedni prawy. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. słupek przedni prawy. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Słupek przedni prawy Opel Astra H

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Słupek przedni prawy Opel Astra H
Słupek przedni prawy Opel Astra H Słupek przedni prawy Opel Astra H
Copyright © 2025. MOTOGER.pl